Najdete nás na Facebooku
Potahy schváleny MDS ČR pod číslem osvědčení 2168.
+420 724 000 140
+420 602 790 023

Autopotahy na míru

AUTOPOTAHY NA MÍRU jsou určeny pro většinu vozidel všech výrobců.
Autopotahy jsou u nás vyráběny z prvotřídních automobilových materiálů, kdy síla středových dílů potahů je 8mm a boční a zadní díly jsou zpracovány z materiálů síly 4mm. U nás nenajdete žádné síťoviny, žádné levné elastické náhražky.
Barevnou škálu si můžete prohlédnout zde: www.elapotahy.cz/vzornik-materialu/
Potahy Vám na počkání vyrobíme přesně podle originálních sedadel tak, aby kopírovaly originální tvary sedadel a zachovaly všechny ovládací páčky, kolečka, popřípadě provedeme speciální úpravu pro boční airbag atd. Samozřejmostí je i odborné usazení potahů do vozu. U nás platíte až ve chvíli, kdy si potahy prohlédnete přímo natažené. Často slyšíme stížnosti zákazníků na neseriózní jednání různých prodejců autopotahů, kteří naslibují 100% kvalitu výrobků a lidé jsou potom ve výsledku velmi zklamáni. Dostat potom od takových firem peníze zpět je téměř nemožné. Je třeba brát v úvahu to, že dnešní vozy, ať jsou třeba stejné modelové řady, můžou mít odlišné různé detaily ve výbavě interiéru. Těmito detaily jsou myšleny různé páčky, ovládací kolečka, odkládací kapsy, loketní opěrky, uchycení zadních bezpečnostních pásů, různá oka pro vedení těchto pásů, otvory pro lyže, boční airbag atd.
Výroba kompletní sady potahů, včetně montáže zabere cca 4 hodiny vašeho času. Vůz u nás přistavíte ráno v 7.00hod. a cca ve 12.30hod. máte vůz připraven k odjezdu i s novými přesnými potahy uvnitř. Toto dopoledne si můžete zpříjemnit například návštěvou Valašského muzea v přírodě, výletem na bájnou horu Radhošť, spojenou s návštěvou sochy Radegast. Pro rodiny s dětmi doporučujeme návštěvu tzv. Gibbon parku, což je zábavný lanový park pro celou rodinu. Milovníci golfu mohou dopoledne strávit na stále se rozrůstajícím golfovém hřišti Rožnovského golfového klubu.
Cena kompletní sady potahů se odvíjí od vybraného materiálu a samozřejmě od složitosti zpracování a zachování již výše zmíněných detailů ve voze. Výsledná cena se tedy může mírně lišit od základní uvedené ceny.  V ceně je již zahrnuta montáž potahů zdarma a nadstandardní záruka na potahy v trvání 5 let.   Pokud se Vám během této doby prodře jakýkoli díl potahů, vyměníme Vám poškozený díl zdarma.
Spoustu námi vyrobených autopotahů si můžete prohlédnout v bohaté fotogalerii na našem Facebooku - kliknout zde: www.facebook.com/pages/ELA-Autopotahy/169769173087652
Podmínkou je mít u nás rezervován volný termín, abychom měli dostatek času se vašemu vozu věnovat. Rezervace přijímáme na našem tel. 724 000 140. Doporučujeme si volný termín rezervovat s dostatečným předstihem (cca 3-4 dny dopředu máme obsazeno).
Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte jakýkoli dotaz na přesnou cenu, nebo se chcete na cokoli zeptat, rádi Vám vše zodpovíme na našem tel. 724 000 140, nebo můžete využít našich kontaktů - kliknout zde: www.elapotahy.cz/kontakty/
 
 
 

Tvorba www stránek - Nechte si udělat levné a kvalitní stránky - Optimalizace SEO